SPECJALIZACJE

Skupiamy Się Na Potrzebach
Każdego Klienta

System prawny jest tak obszerny, że świadczenie wysokiej jakości pomocy prawnej w każdej dziedzinie nie jest dłużej możliwe.  Ceniąc jakość, wykluczone jest zajmowanie się jednocześnie sprawami rozwodowymi, dotyczącymi pozwoleń na budowę i dodatkowo prowadzenie obrony w sprawach karnych. Dlatego od początku naszej działalności zdecydowaliśmy się na wąską specjalizację – prawo karne gospodarcze.

Z racji tego, że jest to wyjątkowo trudna i wymagająca specjalizacja, usytuowana na styku dwóch gałęzi prawa – gospodarczego i karnego, musieliśmy zgłębić wiedzę i zdobyć doświadczenie w obu tych dziedzinach. Udało się to dzięki pracy w różnych kancelariach, jako prawnicy wewnętrzni u klientów, a także działalności naukowej, której efektem są liczne publikacje i przygotowywane prace doktorskie. Dzięki temu możemy się z dumą pochwalić, że dziś skutecznie reprezentujemy Klientów w sprawach karno-gospodarczych i wspieramy przedsiębiorców w bieżącym prowadzeniu działalności gospodarczej.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Potrzebują Państwo pomocy prawnej? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź poprzez załączony formularz kontaktowy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. 

© Copyright 2022 Mateusz Szurman Kancelaria Adwokacka

Projekt: Prawny Marketing