O nas

jesteśmy aby pomagać

+48 123 446 667

O Naszej
Kancelarii

Nasza Kancelaria powstała aby zagwarantować najwyższą jakość obsługi prawnej. Rozumiemy potrzeby Klientów i wiemy co jest dla nich ważne. Wyróżniamy się i jesteśmy wybierani przez Klientów dzięki naszej codziennej, ciężkiej pracy, którą cechuje:

Wiedza

Ścisła specjalizacja oraz stały rozwój poprzez działalność akademicką i naukową pozwala nam znajdować rozwiązania tam gdzie inni się poddają i działają według z góry określonych schematów.

Zaangażowanie

Jesteśmy blisko Klientów, z uporem analizujemy fakty sprawy. Potrafimy dostosowywać strategię procesową do konkretnego postępowania i problemu, z którym się mierzymy. Wiemy, że każde postępowanie wymaga indywidualnego podejścia, zrozumienia położenia procesowego Klienta – właściwego wykorzystania mocnych i przykrycia słabych punktów.

Dokładność

Każdą sprawę traktujemy jako nowe wyzwanie i kolejną szansę na pomoc naszym Klientom. Z zegarmistrzowską precyzją przygotowujemy pisma procesowe i mowy w postępowaniach sądowych wiedząc, że każde zdanie ma znaczenie i nawet najmniejszy szczegół może zaważyć o losach sprawy.

Zespół
Kancelarii

Nasza Kancelaria powstała aby zagwarantować najwyższą jakość obsługi prawnej. Posiadamy bogate doświadczenie w świadczeniu usług prawnych z zakresu prawa karnego – gospodarczego oraz gospodarczego. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Potrzebują Państwo pomocy prawnej? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź poprzez załączony formularz kontaktowy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. 

Najnowsze artykuły na blogu

Zatarcie skazania

Tak Kodeks karny, jak też Kodeks karny skarbowy oraz Kodeks wykroczeń przewidują instytucję tzw. zatarcia

© Copyright 2022 Mateusz Szurman Kancelaria Adwokacka

Projekt: Prawny Marketing