Prawo Gospodarcze Oferta

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar  

Prawo karno-gospodarcze

BIEŻĄCA OBSŁUGA KORPORACYJNA

Bieżąca obsługa korporacyjna przedmiotów gospodarczych stanowi ważny przedmiot działalności prawników kancelarii. W ramach bieżącej obsługi pomagamy spółkom i jednoosobowym przedsiębiorcom dochowywać wszelkich wymogów przewidzianych przepisami prawa, jak i mierzyć się z trudnościami, z którymi nierozerwalnie związane jest prowadzenie własnego biznesu.

Przygotowujemy dokumenty korporacyjne, uczestniczymy w negocjacjach i przygotowaniu umów, wspieramy w zakresie wymogów przewidzianych prawem pracy, a także asystujemy w sprawach sądowych i w dochodzeniu wierzytelności. Dbamy o to, aby nasz klient mógł oddać się w pełni prowadzeniu biznesu, nam pozostawiając prawne formalności.  

Obsługa przedsiębiorcy wymaga znajomości realiów prowadzenia działalności gospodarczej i praktyk biznesowych. Ze względu na wcześniejsze doświadczenia, nie ograniczające się jedynie do prawa, potrafimy widzieć więcej i patrzeć szerzej. Dzięki temu, z sukcesem wspieramy liczne podmioty gospodarcze. Zaufali nam już m.in. 

 

Jednocześnie jesteśmy z klientami szczerzy. Nie można znać się na wszystkim. Cenimy sobie naszą wiarygodność i jakość świadczonej przez nas pomocy prawnej. Dlatego w przypadku, gdy dany temat wykracza poza nasze kompetencje (np. w przypadku skonstruowania skomplikowanej umowy inwestycyjnej) kierujemy do innych prawników. Dzięki szerokiej sieci kontaktów, potrafimy znaleźć klientowi, podmiot który będzie w stanie sprostać danemu wyzwaniu. 

© Copyright 2022 Mateusz Szurman Kancelaria Adwokacka

Projekt: Prawny Marketing